top of page

Endüstriyel Karıştırıcılar ve Ekipmanları

Gıda

Gıda sektörü sıkı kalite ve hijyen düzenlemelerine sahiptir. 

Uz-kur Metal  ürünleri de efektif karıştırma çözümleri sunmanın yanı sıra kontaminasyon riskini ortadan kaldırır. Firmanın paslanmaz çelik depolama ve karıştırma ürünleri gıda işleme sistemleri üretiminde uzun yıllar içerisinde elde edinilmiş olan tecrübesini göstermektedir. Uz-kur Metal'in gıda işlemlerine ideal olarak tasarlanmış ürünleri sektör içerisinde geniş bir yelpazeye hizmet sunmaktadır. 

Kimya

Kimyasal proseslerde yüksek basınç, yüksek sıcaklık, korozif ve agresif maddeler dizayna ait önemli parametrelerdendir. Ürün müşterinin kullanımına sunulduktan sonra maksimum işleyiş süresi, minimum arıza ve az bakım gibi durumlar önem kazanmaktadır. 

 

Uz-kur Metal, ürünlerinin projelendirilmesi ve tasarımı esnasında bu gibi parametrelere azami önem gösterek müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Uz-kur Metal beklenmedik durumlarda dahi emniyetle ve güvenle çalışan sistemler üretmekte ve bu durumlarda güvenliği garanti etmektedir. Kimya sanayii için üretilen ürünlerden bazıları: pilot reaktörler, reaktörler, toz ve sıvı karıştırıcılar, pilot karıştırıcılar ve basınç tankları vs.

 

Kozmetik ve Tüketim Ürünleri

Kozmetik ürünlerinin üretiminin hijyenik tesislerde gerçekleştirilmesi çok önemli bir mevzudur. Sistemin herhangi bir yerinde oluşacak zararlı mikroplar ve bakteriler, bulaştığı ürünler yoluyla insan sağlığını doğrudan tehdit edebilir. 

 

Uz-kur Metal  bu gibi kontaminasyonlarla karşılaşmamak için kalite ve işçiliğe çok önem vermektedir. Şampuanlar, losyonlar, kremler, nemlendiriciler, saç ve vücut bakım ürünleri kozmetik ürünlere örnek verilebilir. Kozmetik ürünlerinden ayrı olarak, toz ve sıvı deterjanlar, yüzey temizleyicileri, çamaşır suyu, çamaşır yumuşatıcılar, sıvı sabunlar, yağ ve kir sökücüler de Uz-kur Metal ürünleriyle üretilen tüketim maddelerine örnek olarak gösterilebilir. 

 

İlaç

İlaç üretiminde temel meseleler etkili bir karıştırma ve hijyenik bir dizayndır. Uz-kur Metal'in sterilize karıştırma ve depolama sistemleri ilaç üretim standartlarını karşılamaktadır.

Uz-kur Metal az bakım gerektiren, uygun maliyetli ürünler sunmanın yanında optimum temizlik özellikleri taşıyan dizaynlar gerçekleştirmektedir.

bottom of page